NOORTE SÜNNIPÄEV PAINTBALLIGA

SEIKLUSLIKUD SÜNNIPÄEVAD PARIMATE SÕPRADEGA – SÜNNIPÄEVA IDEED NOORTELE JA LASTELE

 

ekstreemne sünnipäev lahe meeldejääv

Kui oled väsinud mängutubadest ja traditsioonilised ideed kõik juba varasemalt käiku lastud, siis nüüd on aeg eriti vingeks sünnipäevaks – pea oma sünnipäev lõbusalt ja värviliselt laste paintballi mängides! See on väga lihtne, sünnipäevalaps teeb külaliste nimekirja ja kõik muu jäta Paintballitakso hooleks! Kui oleme saanud teie lahingusoovi, otsime sobiva aja ja koha (kuhu sünnipäevalapsel ja külalistel mugav tulla oleks, kus saame sünnipäevalaua katta jms sihtgrupist tulenevad detailid sobiksid) ja olemegi kutsete saatmiseks valmisSel korral ei pea Sa muretsema, kas poeg või tütar või külalised sünnipäevaga rahule jäävad, seda meenutatakse veel aastaid kui ühte parimat sünnipäevaseiklust! ;)

 

Kuidas oleks ühe laheda päevaga väljas mõnes endises sõjaväeosas, adrenaliinirohked sportlikud seiklused, sõdurisupp ja parimad sõbrad! Pane PS4 pult käest ja unusta korraks telekas, kutsu parem vanemad laua ümber ja aruta võimalusi ühe üliägeda sünnipäeva korraldamiseks! Juhata isa või ema Paintballitakso kodulehele ning me aitame suurima heameelega kõikide detailide ning ettevalmistustega!

 

ekstreemne sünnipäev lahe meeldejääv

Olenevalt soovitud asukohast ja sünnipäevaseltskonna suurusest, leiame konkreetseteks värvisõdadeks sobivaima koha. Näiteks Tallinnas on meil paintballi lahinguala täitsa linnas sees, saab mugavalt ühistranspordi või autoga kohale ning väljaku turvaalasse ka külalistele laua katta, samuti on olemas riietusruumid, wc, kohvik, peoruum jne. Erinevalt paljudest teistest lahingukohtadest (vanad sõjaväeosad vms) on see väga turvaline koht lapse sünnipäeva pidamiseks, puuduvad varinguohtlikud katused, avatud kanalisatsiooniaugud, okastraat vms, st võib julgelt nii sünnipäevalapse kui külalised instruktori hoolde usaldada. Vaata täpsemalt paintball Tallinnas !

 

Kui NOORTE PAINTBALL sobib alates 12. eluaastast ja nö traditsiooniline meeste paintball alates 18. eluaastast, siis Paintballitakso pakub spetsiaalselt lastele mõeldes LASTE PAINTBALLi, mis sobib vanusele 7 – 11 aastat.

 

Paintballitakso meeskonnas on kogenud mängukorraldajad, kes ohjeldavad iseseisvalt sünnipäevagruppi, tagavad üritusel kõrge turvalisuse ja muidugi annavad endast kõik, et kogu seltskond ennast läbi lahingupäeva hästi tunneks. Lapsevanemad saavad soovi korral vahepeal oma tegemiste juurde pöörduda ning paari tunni pärast tordisöömiseks tagasi tulla! 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Kui vanalt paintballi võib mängida?

Paintballis ei ole midagi ohtlikku, kui seda reeglitepäraselt õige varustusega mängida! Paintballitakso pakub nii suurtele kui väiekstele lahingulistele alati parimat meelelahutust ning selleks on Paintballitaksol kasutusel 3 täiesti erinevat varustust, mis sobivad just selleks mõeldud vanusele, vali endale sobiv teenus siit:

tallinn activities attractions ideas

LASTE PAINTBALL

Spetsiaalne lastele mõeldud varustus!
Sünnipäev, klassiüritus, suvepäevade lasteala jms
6-11-aastastele!

 

tallinn activities attractions ideas

NOORTE PAINTBALL

Nõrgem näpistus tänu eripallile ja -varustusele!
Sünnipäev, klassiüritus, tüdrukute paintball jms
12-17-aastastele k.a. naispere!

tallinn activities attractions ideas

SUURTE POISTE PAINTBALL

Traditsiooniline paintball!
Firmaüritus, sõpruskonnad, poissmeestepeod jms.
Sobib eelkõige 18+ aastastele.

Kui palju üks paintballiüritus umbes maksab?

Ühe ägeda paintballilahingu hind sõltub osalejate arvust, asukohast, nädalapäevast ja hinnaklassist. Orienteeruvalt võib näitena välja tuua, et üritus 15-le osalejale (k.a. varustus, kaitseriided, 3000 paintballi palli ja mängukorraldaja) maksab umbes 400+ EUR. Vaata veel siit paintballi hinnad või täpsema pakkumise saamiseks kasuta meie HINNAPÄRINGuvormi.

 

Tüdrukud talvel paintballi mängimas

 

Kui pikalt üks paintballiüritus kestab?

Keskmine paintballiüritus kestab umbes 2,5 tundi. Täpne ürituse kestus sõltub grupi suurusest, lahingukohast ning ka sünnipäevaliste endi soovist, saame kasutada lühemaid või pikemaid stsenaariumeid-ülesandeid. Kui ajakava nõuab, saame väiksema grupi puhul hakkama ka 1,5 tunniga, mõni värvirohkem 30-50-liikmeline sünnipäev kestab vahel ka näiteks 4h.

 

Kus paintballi mängida saab?

Leiame sobiva lahingukoha koos sünnipäevalistega, meil on pakkuda mänguväljakuid nii Tallinnas, linnast väljas Harjumaal kui ka kõikjal mujal Eestis. Andke meile märku, kus kandis, kui suure grupiga ja mis stiilis (linnalahing, metsalahing, ürituse pikkus jms) te üritust korraldada soovite ning otsime noortele sobiva koha.

 

Mis selga panema peab?

Paintballitakso pakub mängijatele laigulisi kaitseülikondi, mis hoiavad omi riideid määrdumise eest. Kaitseriided ei ole sooja voodriga, st olenevalt ilmast võib sinna alla jätta sportlikud ja mugavad riided (nt pehmed dressid). Jalga sobivad spordi- või matkajalanõud. Pallid on valmistatud vee, toiduõli ja toiduvärvi baasil ning pallilaigud tulevad pesus riietelt ning jalatsitelt maha. 

 Lapse sünnipäev

Kas lahingud jäävad ära, kui ilm on külm või vihma sajab?

Paintball on oma stiililt ilmastikukindel ala, seda võib harrastada suure pakasega lumelinnakus (kuni 25 miinuskraadi) või vihmase ilmaga poris roomates. Märjaga peab arvestama, et määrime noored ära, kuid see käib ühes korralikus lahingus asja juurde ;)