NOORTE SÜNNIPÄEV PAINTBALLIGA

SEIKLUSLIKUD SÜNNIPÄEVAD PARIMATE SÕPRADEGA

 

ekstreemne sünnipäev lahe meeldejääv

Kas poja või tütre sünnipäeva korraldamine peab olema alati suur töö ja planeerimine? Ei pea! Las poiss teeb külaliste nimekirja, otsime sobiva asukohaga lahingupaiga (kuhu on lihtne külalised kohale toimetada) ja kõik muu jäta juba Paintballitakso hooleks! Sel korral ei pea Sa muretsema, kas poeg või tütar või külalised sünnipäevaga rahule jäävad, seda meenutatakse veel aastaid kui ühte parimat sünnipäevaseiklust! ;)

 

Kuidas oleks ühe laheda päevaga väljas mõnes endises sõjaväeosas, adrenaliinirohked sportlikud seiklused, sõdurisupp ja parimad sõbrad! Pane PS4 pult käest ja unusta korraks telekas, kutsu parem vanemad laua ümber ja aruta võimalusi ühe üliägeda sünnipäeva korraldamiseks! Juhata isa või ema Paintballitakso kodulehele ning me aitame suurima heameelega kõikide detailide ning ettevalmistustega!

 

Olenevalt soovitud asukohast ja sünnipäevaseltskonna suurusest, leiame konkreetseteks värvisõdadeks sobivaima koha. Näiteks Tallinnas on meil paintballi lahinguala täitsa linnas sees, saab mugavalt bussi või autodega külalised kohale sõidutada ning väljaku turvaalasse ka külalistele laua katta, samuti on olemas riietusruumid, wc, kohvik, peoruum jne. Erinevalt paljudest teistest lahingukohtadest (vanad sõjaväeosad vms) on see väga turvaline koht lapse sünnipäeva pidamiseks, puuduvad varinguohtlikud katused, avatud kanalisatsiooniaugud, okastraat vms, st võib julgelt nii sünnipäevalapse kui külalised instruktori hoolde usaldada. Vaata täpsemalt paintball Tallinnas !

 

Paintballitakso soovitab päris paintballi alates 12. eluaastast. Kui sa oled palju noorem, siis loe täpsemalt laste paintballi kohta või kui sa oled nt 11-aastane, palume sul rääkida oma vanematega, sest noored on selles eas väga individuaalse arenguga ja seetõttu tuleb lähtuda juba nii oma kui teiste laste võimekusest. Praktikas on meil käinud päris paintballi mängimas ka alla 10-aastaseid, kuid sel juhul soovitame alla 12-aastaste seltskonnas igale noorele sõdalasele üht vanemat lahingupartnerit kõrvale, st siis näiteks vennad-isad jt kaasa ;)

 

Paintballitakso meeskonnas on kogenud mängukorraldajad, kes ohjeldavad iseseisvalt sünnipäevagruppi, tagavad üritusel kõrge turvalisuse ja muidugi annavad endast kõik, et kogu seltskond ennast läbi lahingupäeva hästi tunneks. Lapsevanemad saavad soovi korral vahepeal oma tegemiste juurde pöörduda ning paari tunni pärast tordisöömiseks tagasi tulla! 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Kui vanalt paintballi võib mängida?

Paintballitakso ei soovita nö päris paintballi alla 12-aastastele noortele ja ei luba alla 10-aastastele noortele. Eesti seadused ei reguleeri paintballi vanuselist piiri, kuid teiste riikide näitel, kus see on seadusega maha märgitud, jääb see keskmiselt 8 ja 12 eluaasta piiresse. Kui paintballi soovivad mängida 10-11-aastased noored, rääkige vanematega läbi ja küsige neilt selleks kirjalik vabas vormis luba.


Kui sa oled noorem kui 12-aastane, siis soovitame sul tutvuda spetsiaalse LASTE PAINTBALLI mängimise võimalustega: Laste sünnipäev paintballis

 

Paintballis ei ole midagi ohtlikku, kui seda reeglitepäraselt mängida, kuid väga noored kipuvad aegajal reegleid unustama või eirama ning väga suurt hulka väga noori on instruktoril raske ohjeldada. Tahame pakkuda oma klientidele head ja turvalist meelelahutust, siit ka sellised kitsendused.

 

Kui palju üks paintballiüritus umbes maksab?

Ühe ägeda paintballilahingu hind sõltub osalejate arvust, asukohast, nädalapäevast ja hinnaklassist. Orienteeruvalt võib näitena välja tuua, et üritus 15-le osalejale (k.a. varustus, kaitseriided, 3000 paintballi palli ja mängukorraldaja) maksab umbes 350+ EUR. Vaata veel siit paintballi hinnad või täpsema pakkumise saamiseks kasuta meie HINNAPÄRINGuvormi.

 

Tüdrukud talvel paintballi mängimas

 

Kui pikalt üks paintballiüritus kestab?

Keskmine paintballiüritus kestab umbes 2,5 tundi. Täpne ürituse kestus sõltub grupi suurusest, lahingukohast ning ka sünnipäevaliste endi soovist, saame kasutada lühemaid või pikemaid stsenaariumeid-ülesandeid. Kui ajakava nõuab, saame hakkama 2 tunniga, mõni värvirohkem sünnipäev kestab vahel ka näiteks 5h.

 

Kus paintballi mängida saab?

Leiame sobiva lahingukoha koos sünnipäevalistega, meil on pakkuda mänguväljakuid nii Tallinnas, linnast väljas Harjumaal kui ka kõikjal mujal Eestis. Andke meile märku, kus kandis, kui suure grupiga ja mis stiilis (linnalahing, metsalahing, ürituse pikkus jms) te üritust korraldada soovite ning otsime noortele sobiva koha.

 

Mis selga panema peab?

Paintballitakso pakub mängijatele laigulisi kaitseülikondi, mis hoiavad omi riideid määrdumise eest. Kaitseriided ei ole sooja voodriga, st olenevalt ilmast võib sinna alla jätta sportlikud ja mugavad riided (nt pehmed dressid). Jalga sobivad spordi- või matkajalanõud. Pallid on valmistatud vee, toiduõli ja toiduvärvi baasil ning pallilaigud tulevad pesus riietelt ning jalatsitelt maha. 

 Sünnipäev

Kas lahingud jäävad ära, kui ilm on külm või vihma sajab?

Paintball on oma stiililt ilmastikukindel ala, seda võib harrastada suure pakasega lumelinnakus (kuni 25 miinuskraadi) või vihmase ilmaga poris roomates. Märjaga peab arvestama, et määrime noored ära, kuid see käib ühes korralikus lahingus asja juurde ;)