PAINTBALLI MÄNGUD ÕPILASTELE

ADRENALIINIROHKED VÄLJASÕIDUD KLASSIDELE JA KOOLIDELE

 

ekstreemne seiklus kingitus klassiüritus kooliüritus

Noorte seas on paintball saanud populaarseks spordi- ja meelelahutusalaks, mida võetakse ühiselt ette sünnipäevade tähistamiseks, sõpradega mõnusaks ajaveetmiseks ja klassi- ning kooligruppidega loodusesse sõitudeks. 

 

Koolid ja klassid planeerivad veerandite ning semestrite lõppedes erinevaid ühistegevusi ja mis võiks olla parem, kui sõita ühiselt klassiga loodusesse midagi põnevat ette võtma. Paintball arendab meeskonnatööd, üksteise usaldamist ja abistamist, meeskonnaliikmete juhtimist ja delegeerimist, eesmärkide seadmist ja nende täitmist. Paintballitakso instruktorid õpetavad looduses turvaliselt liiklema ja üksteisega hääletult signaalide abil suhtlema. Kas järgmise klassiekskursiooni asemel võiks korraldada militaarsportliku päeva mõnes endises sõjaväeosas koos sõdurisupiga?

 

Kas Sa õpid lähedasi usaldama, oma meeskonda juhtima ja koos ühise eesmärgi nimel töötamist klassiruumis raamatut lugedes või seda kõike looduse keskel ise praktiseerides?

 

Kui teil pole oma klassis piisavalt palju lahingulisi või soovite suuremat lahingut pidada, esitage väljakutse mõnele teisele klassile! Peame kahe klassi vahel maha põnevad madinad ja selgitame välja kõvema klassi!

 

Kui klassiturniirist jääb väheks. Koolide huvijuhid või õpilasesindused korraldavad ülekoolilisi turniire, kus osalevad väiksemad vabalt komplekteeritud meeskonnad või erinevate klasside esindusvõistkonnad. See on suurepärane suurt hulka õpilasi haarav ühistegevus, milles saab osaleda kuni 100 osalejat umbes 5h jooksul. Võistluse saab lahendada turniiri formaadis, mis annab päeva lõpuks igale võistkonnale punktiskoori ning võistkondliku paremusjärjestuse.

 

Paintball on väga turvaline ala, statistiliselt juhtub rohkem õnnetusi isegi golfi või jalgpalli mängides. Paintballitakso kogenud instruktorid seisavad osalejate turvalisuse eest ja hoiavad ka kõige hüperaktiivsemad noored kontrolli all. Noori saatev õpetaja või huvijuht saab soovi korral noortele lahingusse appi minna ;)

 

Paintballitakso kasutab oma varustusepargis ainult kvaliteetset varustust, instruktoritel on aastatepikkune kogemus mängijate ja mängukorraldajatena ning lahingukohad turvatakse alati suure hoolega. Kui soovid kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, telli seiklus Paintballitaksost!

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Kui vanalt paintballi võib mängida?

Paintballis ei ole midagi ohtlikku, kui seda reeglitepäraselt õige varustusega mängida! Paintballitakso pakub nii suurtele kui väiekstele lahingulistele alati parimat meelelahutust ning selleks on Paintballitaksol kasutusel 3 täiesti erinevat varustust, mis sobivad just selleks mõeldud vanusele, vali endale sobiv teenus siit:

tallinn activities attractions ideas

LASTE PAINTBALL

Spetsiaalne lastele mõeldud varustus!
Sünnipäev, klassiüritus, suvepäevade lasteala jms
6-11-aastastele!

 

tallinn activities attractions ideas

NOORTE PAINTBALL

Nõrgem näpistus tänu eripallile ja -varustusele!
Sünnipäev, klassiüritus, tüdrukute paintball jms
12-17-aastastele k.a. naispere!

tallinn activities attractions ideas

SUURTE POISTE PAINTBALL

Traditsiooniline paintball!
Firmaüritus, sõpruskonnad, poissmeestepeod jms.
Sobib eelkõige 18+ aastastele.

Kas paintball on sobilik kooliõpilastele?
Paintball on nagu iga teine spordi- või meelelahutusala, mida võib reeglitepäraselt harrastades võrrelda enamike traditsiooniliste aladega. Mitmes riigis on paintballi trennid võetud isegi koolide ja ülikoolide spordikavadesse, kus korvpalli, vehklemise või võrkpalli kõrval saab regulaarselt paintballi abil oma füüsilist ja vaimset vormi parandada.

 

Kus paintballi mängida saab?
Erinevaid huvitavaid mängukohti on üle Eesti, anna meile teada oma soovitud piirkond ja aitame sobiva lahingukoha otsimisel. Soovi korral saame vaadata lahinguvälju, kuhu on lihtne juurde pääseda ka ühistranspordi abil. Kui Sul on endal mõni lähedalasuv sobilik koht välja pakkuda, anna meile sellest teada, uurime koos maaomanikult lubade kohta ja võime lahingud teie valitud mängukohta tuua.

 

Kas õpetaja peab koguma lapsevanematelt allkirjad?
Enamus ürituse toimub ilma riigipiiri ületuseta, st eraldi luba selleks vaja ei ole. Kui on tegemist noorema kui 12-aastase paintballihuvilisega, siis palume võtta vanemalt vabas vormis kirjaliku loa.

 

Mida tegema peaks, et oma klass paintballi mängima viia?
Tavaliselt võtavad organiseerimise enda peale klassi aktiivsemad või teeb seda klassijuhataja. Uuri Paintballitaksolt võimalike lahenduste, lahinguväljade ning vabade aegade kohta. Tutvusta klassikaaslastele ideed seiklusterohkest päevast metsas või vanas sõjaväelinnakus. Kui lahingseltskond paigas, teeme vajalikud broneeringud. Aitame organiseerimisel, küsi julgelt!

 

 

PAKETID

paintball tegevused metsas vabas õhus

Adrenaliinirikas seiklus noortele

Paintballitakso pakub noortegruppidele lõbusat retke loodusesse koos paintballilahingutega. Instruktor jagab teadmisi metsas käitumisest ohusituatsioonides, ohutust liikumisest ning suhtlemisest varitsusolukorras. Võimalik ühine lõuna supikatlast. Sobib koolidele, klassidele, noortekeskustele jms noorteühendustele-klubidele.

 

Paintballi turniir koolile

Korralda oma koolile suur paintballi võistlus! See koolide ja õpilasesinduste seas väga populaarne lahendus on soodne ja lühikese aja jooksul saab lahingutest osa kuni 80 osalejat. Võistlustulle asuvad 5-liikmelised võistkonnad, kes läbi playoff´de või alagruppide finaali poole liiguvad, päeva lõpuks on paremusjärjestus selge ning parimatel värvijatel võidukarikas käes! Sobid suurematele gruppidele, koolidele, noortekeskuste ühisüritustele jms.