PAINTBALLITAKSO

MIKS VALIDA PAINTBALLITAKSO?

 

Paintballitakso meeskond koondab oma ala parimaid tegijaid, kes keskenduvad kvaliteetse paintballiteenuse pakkumisele. Meie meeskonnal on palju kogemust erinevate suuremate ja väiksemate paintballiürituste korraldamisel – olgu tegu suurfirma suvepäevade või kliendiüritusega, väikeettevõtte meeskonna motivatsioonitreeninguga või sõpradele korraldatud adrenaliinirohke sünnipäevapeoga – Paintballitakso meeskond teeb sellest erilise ja meeldejääva sündmuse!

Paintballitakso instruktorid

Suhtumine

kvaliteetne paintball
paintballi varustuspaintballi kuulidpaintballi stsenaariumidpaintballi väljakhea soodne paintballmeeskonnatöö paintball

Meie eesmärk on lihtne – me tahame, et Sa tuleksid tagasi.

Selleks võtame me oma kliente kui külalisi ja nagu häid külalisi ikka, kohtleme me sügava lugupidamise ja austusega. Me ei näe klientides vaid järjekordset teenimise võimalust ja me ei püüa igal sammul raha teenida. Me arvestame oma klientide soovide ja ootustega ning anname endast alati parima, et meie kliendid 100% rahule jääksid!

Väga paljud kliendid pöörduvad igal suvel või sünnipäeval jälle meie poole tagasi, rõõm on Teiega koostööd teha!

 

Varustus

Kasutame oma üritustel alati heas korras ja hooldatud varustust.

Kui mõni marker peakski talvise pakase või liiva tõttu tõrkuma hakkama, on meil alati tehniline varu kaasas ja kellelgi ei jää lahingud poolikuks. Meie maskide klaasid on alati heas korras, et Sa vaenlase kerge vaevata üles leiaksid. Me kasutame süsihappegaasi asemel suruõhku, mis töötab aastaringselt ning töötab gaasiga võrreldes alati ühtlase jõuga. Meie vormid on enne mängu alati värskelt pestud, et Sa ennast neis mugavalt tunneksid.

Soovi korral saad hinnapäringus määrata varustuse detailsuse astet, mistõttu oskame täpselt Sinu ootustele vastata.

 

Pallid

Värvikuulid on väga tähtis osa paintballi mängus.

Sa võid olla väga osav ja kiire, kuid sellest on vähe abi, kui Sinu lastud pall keerab mesilase kombel enne vaenlast vasakule või paremale ning ei lähe sihtmärgi lähedalegi. See oleks kui halb loterii, millest ei võida ei Sina ega meie. Paintballitakso kasutab oma mängudel kvaliteetseid paintballi kuule, mis on toodetud kasutamiseks vastavalt käesolevatele ilmastikutingimustele ja vastavad kliendi poolt soovitud hinnaklassile.

 

Mängud-stsenaariumid

Meie instruktorid on kogenud mängukorraldajad, kellel on varrukas palju erinevaid mänguformaate ja stsenaariumeid. Kui nad peaksid juhtuma mõnda uude (näiteks kliendi poolt välja pakutud) lahingukohta, kohanevad nad kiiresti ning leiavad mängude läbiviimiseks põnevad ülesanded. Instruktorid lähenevad sihtgruppidele loovalt ning püüavad leida igale kliendigrupile sobiva mängutempo ja hea raskusastmega stsenaariumid.

 

Mängukohad

Palju huvitavaid lahingukohti Tallinnas ja mujal Eestis!

Paintballitakso meeskonda kuuluvad mängukorraldajad on pea 10 aastat mööda Eestit mänge korraldades ringi sõitnud ning kõik kättesaadavad paremad kohad on ilusasti kaardistatud. Meil on pakkuda mitmeid endiseid sõjaväeosasid linnalahinguteks, huvitava reljeefse maastikuga metsalahinguplatse või inimeste poolt paintballiks ehitatud tehisväljakuid. Anna meile teada oma asukohasoovist ning leiame sulle sobivaima lahingukoha.

 

Hinnad

Kõige selle juures hoiame oma hinnad konkurentsivõimelised!

Sina valid enda üritusele sobiva hinnaklassi – märgi hinnapäringut tehes, kas soovid “odavat ja lihtsat”, “keskpäraselt head” või “parimat võimalikku” hinnaklassi – ja nii saame pakkuda Sulle sobiva hinnaga ootuspärast teenust! Me ei müü kaupa pimedas kotis, oleme oma hinnapoliitikas otsekohesed ja ausad. Kui Sa leiad kuskilt meelepärase teenuse sulle sobiva hinnaga, luba Paintballitaksol Sind meeldivalt üllatada, vaatame numbrid üle!

 

Meeskond

Me usume, et meie meeskond on suurepärane!

Sina ja Sinu sõbrad-kolleegid ei ole meile vaid üks järjekordne kliendiüritus, me anname endast parima, et see üritus oleks nii Sulle kui meile eriline! Meie inimestel on hea huumorimeel ja nad naudivad ka ise paintballi mängimist. Meie instruktorid on head suhtlejad ja klienditeenindajad, oskavad ringi käia väga erinevate klientidega ning tagada üritusel kõigi turvalisus.

 

Paintballitakso garanteerib teile lõbusad kvaliteetsed seiklused!

 

 

Vaata lisaks: