FIRMAÜRITUSED

MOTIVATSIOONI- JA MEESKONNAÜRITUSED FIRMADELE

 

Firma suvepäevad talvepäevad firmaüritus

Paintball on suurepärane lõõgastus vabas õhus, mis viib stressi ning mõtted igapäevatöölt kõrvale ja arendab meeskonnatööoskusi.

 

Kui firma järgmine lõbus väljasõit kolleegidega või motivatsiooniüritus suurklientidele on sinu korraldada, siis adrenaliinirohket pärastlõunat paintballiga mäletatakse hea emotsiooniga pärast veel pikka aega! Toome lahingulised kokku, vahetame igapäevased rutiinsed töökohustused lahingülesannete vastu ning lahendame koos erinevaid ülesandeid. Paljud väikesed ja suured firmad kasutavad Paintballitakso teenust regulaarselt oma meeskondade motiveerimiseks!

 

Olenevalt ürituse eesmärgist ja kollektiivi erisustest saab ürituse üles ehitada meeskonnatööd arendavate stsenaariumülesannete abil.

 

 Paintball arendab:

     – meeskonnatööd (meeskonade moodustamine ja juhtimine, erinevad rollid)

     – planeerimist (etteantud ülesande kaardistamine, lahingute koordineerimine)

     – usaldust meeskonnaliikmete vastu

     – eesmärkide seadmist ja nende täitmist

     – suhtlemisoskust kriitilistes olukordades

     – delegeerimist (meeskondade rollijaotus, ülesannete jagamine)

     – juhtimist (rollide jagamine vastavalt ülesannetele, meeskonnaliikmete töö koordineerimine)

 

MÕNED HEAD MÕTTED!

 

MEIE-tunne: Tavapärases töökeskkonnas on kindlasti paika pandud teatud hierarhia… toiduahel. Paintballilahingus oleme kõik võrdsed, väikesepalgaline koristaja on Sulle väga väärtuslik liitlane või kõige kardetavam vaenlane, samamoodi nagu seda on võistluskaaslased kõrgelt juhtkonnast. Paintball on tõeliselt hea jääpurustaja erinevate astmete vahel – kõik koos kraavi põhjas ühise eesmärgi nimel pingutamas!

 

Meeskonnasisene konkurents: Oleme ausad. Pannes meeskonnaliikmed töövälises keskkonnas omavahel väikesesse konkurentsi, inspireerib. Peale seda kui müügimeeskond pühib lahingplatsi puhtaks, võib sõdurid pärast laua taha kutsuda ja arutada, kuidas saab järgmise veerandi müügitulemustega sama teha!?

 

Las turundusosakond pistab rinda personaliosakonnaga, tehniline meeskond juhtkonnaga. Mõtle oma meeskonna arendamisele ja inspireerimisele!

 

Müügikohtumine klientide või edasimüüjatega: Kas me istume jälle pikalt laua taha veel pikema presentatsiooni ette!? Teeme seekord teistmoodi. Kutsu klientide esindajad või head partnerid kokku, leia ise või küsi meie abi ruumide leidmisel ning lennuta seltskond peale sisulist osa lahinguväljale. Peale meeldejäävaid lahinguid kirjus seltskonnas on neil pärast kindlasti ka suurem motivatsioon tooteid edasi müüja. Selliselt ürituselt saadud laeng motiveerib müügitulemusi oluliselt kõrgemalt, kui Powerpoint ja teepausid üksi!

 

Firmapidu ekstreem meeskonnatöö

VALI AEG JA KOHT!

 

Sul on vaja üritus läbi viia kolmapäeva õhtul peale tööd, alustada uut nädalat 08:00 hoopis teises rütmis või teha pikem väljasõit nädalavahetusel? Pole probleem! Samuti leiame sobiva asukoha Sinu meeskonnale ja partneritele, ehitame ürituse üles just Sinu eesmärkidest ning ootustest lähtuvalt. Läheme koos sügavale Võrumaa metsadesse või põgeneme kaatriga Naissaarele miinide vahele lahingut pidama!

 

Soovi korral telli vägede turgutamiseks toitlustaja ning haara kaasa karastavad joogid (v.a. alkohol) väsinud lahinguliste kastmiseks või lase Paintballitaksol selle kõige eest hoolitseda ning keskendu ise meeskonnale või külalistele.

 

Paintball sobib mängimiseks aastaringselt ja paljude teiste välitegevustega võrreldes ei pea sa lahinguid planeerides muretsema sellepärast, kui ilm on pilves või taevast kallab vihma. Paintball on agressiivne ja adrenaliinirohke ala, mida annab lõbusalt harrastada iga ilmaga! Vajadusel teeme baasid linnakusse varju või planeerime üritusele soovi korral telgid koos laudade-toolidega.

 

Paintballitakso aitab Sul korraldada erilise päeva oma meeskonnale ja/või partneritele.