KAITSEJÕUD

PAINTBALL ON HEA VAHEND LAHINGOSKUSTE TREENIMISEKS JA TESTIMISEKS

 

Politsei paintball meeskonnatreening meeskonnatöö

Oled sa Politsei ridades, teenid aega ajateenijana, oled tegev Kaitseliidus, töötad Kaitseväes vms – kõik riigikaitse ja kaitsejõudude üksused lihvivad oma taktikalisi ja lahingulisi oskusi. Arvutisimulatsioonid jäävad reaalsusest kaugele, airsoft markeritega on raske tabamust kindlaks määrata ja paukpadrunitega ei ole tabamuse korral füüsilist kontakti – paintball täiendab ja täiustab seda nimekirja – elutruud lahingukeskkonnad, reaalsed tabamuse, heliefektide, salve tühjenemine jms.

 

Paintball annab võimaluse erinevate taktikate õppimiseks ja oskuste testimiseks praktikas. Paintballitakso varustab teid vajamineva varustusega ja aitab ettevalmistusega. Saame välja pakkuda erinevaid huvitavaid lahinguvälju koos elutruude stsenaariumitega. Samuti võib varasema kogemuse korral varustused iseseisvalt välja laenutada mõneks pikemaks laagriks või matkale kontrollpunkti või vastutegevusse.

 

meeskonnatreeningud meeskonnakoolitus

 

Soovi korral võime pakkuda juurde erinevaid effekte (tossugranaadid jms) või ühendada paintball mõne treeninguks samuti vajaliku tegevusega, nt majade puhastamine katuselt köitega laskumisega jms.

 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta siit