PAINTBALL TALLINNAS

 

Paintball Tallinnas Õismäel

Paintballitakso lahingubaas Tallinnas Õismäel!

 

Paintballitakso instruktorid kihutavad rõõmuga üle kauni Eestimaa ja korraldavad värvisõdasid Saaremaast Peipsini ning Võrust Naissaareni, kuid nüüd saab Tallinnas paintballi sõda pidada spetsiaalselt selleks ehitatud paintballi linnakus!

 

Tegemist on spetsiaalselt paintballiks ehitatud kompaktse linnakuga, kus paikneb kokku 9 ühe- ja kahekordset Western stiilis puidust hoonet koos väiksemate takistustega. Linnak on ehitatud pidades silmas erinevate gruppide iseärasusi ja stsenaariumite läbiviimise võimalusi. Erinevalt teistest linnalahinguplatsidest (endised sõjaväeosad, laudakompleksid jms) on see lahingubaas mängimiseks väga turvaline, puuduvad kukkumisäärel olevad laepaneelid, avatud kanalikaevud, kõrilõikav okastraat jms.

 

Valgustatud lahingubaas õhtusteks värvisõdadeks ka talvel


Lisaks mänguväljakule pakub Paintballitakso lahingubaas mugavusi nagu
riietusruumid, toolide-laudadega pealtvaatajate turvaala ja lahinguala valgustus õhtusteks sõdadeks. Kevadest sügiseni saab kasutada ka siseruumides paiknevat kohvikut ning WC-sid, samuti saab broneerida sauna. Mängijatele mõeldud turvaalalt avaneb vaade kogu väljakule, kust sõdalaste “fännid” või juba väljalangenud lahingulised saavad mängu jälgida ning teistele kaasa elada. Turvaalas on mängijatele toolid ja lauad ning ala on kaetud katusega, sinna saame soovi korra seiklevatele sõduritele sooja supi tellida, sünnipäevalistele tordi jms.

 

 

Väljak linnu pilgu läbi õhust annab ehk parema ülevaate:

 

 

Paintball Tallinnas – Paintballitakso Lahingubaas – asub Tallinnas Õismäel aadressil Paldiski mnt 229 (FK Keskus).

 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta siit

Vaata lisaks:

Miks valida Paintballitakso?

Paintballitakso Facebook fännileht

Mis on paintball?

Korduma Kippuvad Küsimused – KKK

Paintballi varustus

Kus pidada lapse sünnipäeva Tallinnas?

Küsi hinda – hinnapäring

 

 

Ole Paintballitakso uudiste ja kampaaniatega kursis, hakka meie Facebook fänniks!

Kohtumiseni lahingus!

 

 

Täname teid! Paintballitakso meeskond