POISSMEESTEPIDU

RAJU POISSMEESTE ÕHTU VÕI TÜDRUKUTEÕHTU

 

poissmeeste pidu poissmeesteõhtu ideed

Paintball on suurepärane viis tähistada oma viimaseid päevi vabaduses oma parimate sõpradega! Meenuta külg-külje kõrval kraavis oma vanu häid aegu ja vaata, kes ja kuidas üksteist lahingolukorras toetab ning kes Sinu tõelised sõbrad on.

 

Me oleme sügaval kõik endiselt suured lapsed ja mis oleks parem, kui värskendada häid sõprussuhteid kuulirahe taustal, suitsetada vastasmeeskond kaitsepositsioonidelt välja või teha üks hulljulge enesetapumissioon vaenlase tagalasse. Siin tekivad olukorrad, mida saab veel ka aastate pärast suure naeruga meenutada!

 

poissmeesteõhtu poissmeestepidu

Kas tüdrukud jäävad tüdrukuteks? JAH! Aga see ei tähenda, et nad poistele alla jääks, esita väljakutse poissmehe sõpradele ja andke tüdrukutega poistele värviline keretäis! Tehke tüdrukuteõhtu ja poissmeesteõhtuga algust koos või pidage need üksteisest kaugel ning eraldi, meie oleme ühel või teisel viisil teiega!

 

Poissmeesteõhtu jaoks on Paintballitaksol varuks spetsiaalsed stsenaariumid ja võite olla kindlad, et poissmees (või pruut) ei unusta seda nii pea!  Kas läheme jänesejahile? Kas te oskate arvata, kes võiks jahil jänese rollis olla!? Poissmeestepidu saab 

 

Loodame, et saame ka ilmataadilt väikest abi ning sel päeval kallab kõvasti vihma, valime kõige mudasemad lahinguväljad eikellegimaal eikuskil ning kõik saavad poissmehe pööraste lahingute saatel ära saata! St olenevalt teie asukohast ja grupi suurusest leiame sobivaima lahingukohta, nt Tallinnas on meil poissmeestepidudeks suurepärane kompaktne linnalahinguplats, kus lisaks saun jms, vt Paintballitakso Lahingubaasi Õismäel – Paintball Tallinnas

 

Küsi pakkumist üliägedaks poissmeestepeoks siit

HINNAPÄRING

Poissmeeste õhtu paintball, Poissmeeste pidu paintball, Poissmehe õhtu, Poissmehe pidu