Paintball talvel

PAINTBALLI MÄNGUD TALVEL JA LUMEL

 

ekstreemne sünnipäev lahe meeldejääv

Paljudeks välitegevusteks on meie põhjamaine talveilm ebasobiv, kuid paintball ei kuulu kindlasti nende sekka. Kui sa tunned, et ei taha sel aastaajal raisku lasta minna, sul on sünnipäev talvekuul või ei taha pulmadega suveni oodata, siis Paintbalitaksol on sulle rõõmsaid uudiseid! Korraldame sulle seikluslikud talvised sünnipäevamadinad või viime parimad sõbrad poissmeestepeo raames lumistele sõdadele! Paneme kokku kiire ja lõbusalt sportliku programmi, hoiame lahingulised soojas ning tulemuseks on väga vahva päev talvises looduses! ;)

 

Paintballitakso kasutab oma mängudes uusimat paintballi varustust, mis töötab laitmatult ka kõvema pakasega (kuni -25 C). Talvistes lahingutes kasutame spetsiaalset külmakindlat talvist laskemoona, mis ei külmu ja lendab otse nagu meie suvine pallgi. Sina hoolitse selle eest, et leiad endale ilmastikule vastavad jalanõud ja soovi korral lisad meie lahinguvormi alla kihi mugavaid riideid ning seiklus võib alata!

 

Olenevalt sinu asukohast, ürituse iseloomust ning ilmastikutingimustest, leiame sulle ja su seltskonnale sobiva lahinguha. Kuna talvel on päevad lühemad, ei saa me turvalisuse pärast kõikjal Eestis õhtusel-öisel ajal mängida, kuid vajadusel saame ka eraldi valgustuse organiseerida! Tallinnas on meil selline koht olemas – Paintballitakso lahingubaas – kompaktne linnak koos valgustuse, siseruumides paiknevate riietusruumide, katusealuse jms mugavustega.

 

Et lahingulistel mängupausidel külm ei hakkaks, organiseerime soovi korral lahinguväljale kuuma tee, supi ja pirukad vms söögi-joogipoolist, teeme lõkke vms st läheneme igale üritusele sarnase personaalsusega, et üritusest saaks tõeliselt hea seikluse! 

 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Mida talvel lahingusse selga panna?

Kõik oleneb muidugi ilmast st jälgige ilma ning riietuge vastavalt.

 

Üritusega seoses peame vaatama kahte erinevat osa, esiteks mängule eelnev (instruktaaž jms) ja mängude vaheline aeg, kus on liikumist vähem ning keha jahtub kiiremini. Selleks puhuks palume kaasa võtta soojemad riided ehk midagi igapäevasest garderoobist. Teine osa puudutab paintballi ehk mängude-lahingute faasi, kus mängijad liiguvad palju ning selleks perioodiks on vaja juba oluliselt vähem riietust. Paintballitakso pakub omalt poolt (olenevalt paketist) kaitseriietust, mis on pealmine kiht lahingurõivad, ja külmade ilmade korral on sinna alla vaja panna lisakiht isiklikke alusriideid. Alusriided peavad hingama hästi, et keha üle ei kuumeneks, ja olema mugavad, et säilitada kiire ning paindlik liikumine. Alusriided võiksid olla puuvillased dressid, pikk aluspesu vms mugavad kerged riided, kindlasti ei soovita kasutada kilest spordidresse, suuri paksusid vatijopesid vms ;)

 

Olenevalt teie soetatavast paketi detailsuse astmest (st kui kõik lisadetailid ei kuulu paketti), võite ise julgelt kaasa võtta oma lemmikmütsi ja mõned mugavad kindad. Kasutame lahingutes toiduvärvi baasil valmistatud laskemoona st värv tuleb pesus ilusasti maha ;) 

 

Tüdrukud talvel paintballi mängimas

 

Kas lahingud jäävad ära, kui ilm läheb väga külmaks või hakkab vihma sadama?

Paintball on oma meie kvaliteetse varustusega peaaegu ilmastikukindel ala, seda võib harrastada suure pakasega lumelinnakus või vihmase ilmaga poris roomates. Kui seada mingi tehniline külmapiir, siis selleks võiks olla -25 C kraadi ja külmem, st alates sellest külmast peame leidma tubasema alternatiivi ;)