NOORTE PAINTBALL

SEIKLUSLIKUD NOORTE SÜNNIPÄEVAD JA LAHINGUD PARIMATE SÕPRADEGA  –  12-17-aastastele!

ekstreemne sünnipäev lahe meeldejääv

Paintballitaksol on nüüd seikluslikele noorematele spetsiaalne eakohane varustus ja väiksem pehmem pall! Erinevalt laste varustusest on see kiirem ja võimsam, kuid võrreldes traditsioonilise ehk nö suurte poiste paintballiga on tabamused pehmemad ning ei näpista sarnaselt. See sobib eriti hästi just noorematele lahingulistele vanuses 12 kuni 17 aastat, kuid on ka väga populaarne igas vanuses tüdrukute ja naiste seas ning tihti eelistavad ka paljud täiskasvanud meestest-naistest koosnevad segagrupid just selle varustuse kasuks! ;)

 

Nii sobib see teenuseklass imehästi noorte sünnipäevade, klassiekskursioonide, trennikaaslastega madistamiseks, tüdrukuteõhtuteks või lihtsalt sõpradega lõbusaks värviliseks ajaviiteks! Nagu ikka, on kõikide nende ürituste korraldamine Paintballitaksoga imelihtne, anna meile oma soovidest teada ning leiame sihtgrupile sobivaima lahingukoha, valmistame ette parimad lahingustsenaariumid, vajadusel aitame katta sünnipäevalaua jms, teie hooleks jääb vaid lahinguliste nimekirja koostamine ning kõik muu jäta juba Paintballitakso hooleks! Sel korral ei pea Sa muretsema, kas poeg või tütar või külalised sünnipäevaga rahule jäävad, kas kooliaasta sai suurepärase värvika alguse või lõpu, seda üritust meenutatakse veel aastaid kui ühte parimat seiklust! ;)

 

Kuidas oleks ühe laheda päevaga väljas mõnes endises sõjaväeosas, adrenaliinirohked sportlikud seiklused, sõdurisupp ja parimad sõbrad! Pane PS4 pult käest ja unusta korraks telekas või arvuti, kutsu parem vanemad laua ümber ja aruta võimalusi ühe üliägeda sünnipäeva korraldamiseks või uuri koolis, kas järgmine klassiekursioonil võiks ka ühed korralikud lõbusad lahingud pidada! Juhata vanemad või õpetaja Paintballitakso kodulehele ning me aitame suurima heameelega kõikide detailide ning ettevalmistustega!

 

Olenevalt soovitud asukohast ja seltskonna suurusest, leiame konkreetseteks värvisõdadeks sobivaima koha. Näiteks Tallinnas on meil paintballi lahinguala täitsa linnas sees, saab mugavalt bussi või autodega külalised kohale sõidutada ning väljaku turvaalasse ka külalistele laua katta, samuti on olemas riietusruumid, wc, kohvik, peoruum jne. Erinevalt paljudest teistest lahingukohtadest (vanad sõjaväeosad vms) on see väga turvaline koht lapse sünnipäeva pidamiseks, puuduvad varinguohtlikud katused, avatud kanalisatsiooniaugud, okastraat vms, st võib julgelt nii sünnipäevalapse kui külalised instruktori hoolde usaldada. Vaata täpsemalt PAINTBALL TALLINNAS ! Kui asud Tallinnast väga kaugel, siis otsime osalejate vanusest, grupi suurusest ja ürituse iseloomust lähtuvalt sobiva sõjavälja! ;)

 

Paintballitakso soovitab NOORTE PAINTBALLi alates 12. eluaastast. Kui sa oled palju noorem, siis loe täpsemalt LASTE PAINTBALL i kohta, mis sobib kõige paremini 7-11-aastastele! Kui suures grupis on paar üksikut vaprat 10- või 11-aastast huvilist, siis meie praktikas mängivad nad noorte paintballi suurematega koos kenasti kaasa ning probleeme ei teki, kuid selles vanuses noored on väga individuaalse arenguga ja seetõttu tuleb otsust langetades lähtuda konkreetsetest noortest. Praktikas on meil käinud noorte paintballi mängimas ka alla 10-aastaseid, kuid nüüd on Paintballitakso varustusepargis igale vanusele just sobiv varustus ning võimalusel võiksime sellest parima tulemuse nimel alati lähtuda!

 

Paintballitakso meeskonnas on kogenud mängukorraldajad, kes ohjeldavad iseseisvalt sünnipäevagruppi, tagavad üritusel kõrge turvalisuse ja muidugi annavad endast kõik, et kogu seltskond ennast läbi lahingupäeva hästi tunneks. Lapsevanemad saavad soovi korral vahepeal oma tegemiste juurde pöörduda ning paari tunni pärast tordisöömiseks tagasi tulla! 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Kui vanalt paintballi võib mängida?

Paintballis ei ole midagi ohtlikku, kui seda reeglitepäraselt õige varustusega mängida! Paintballitakso pakub nii suurtele kui väiekstele lahingulistele alati parimat meelelahutust ning selleks on Paintballitaksol kasutusel 3 täiesti erinevat varustust, mis sobivad just selleks mõeldud vanusele, vali endale sobiv teenus siit:

tallinn activities attractions ideas

LASTE PAINTBALL

Spetsiaalne lastele mõeldud varustus!
Sünnipäev, klassiüritus, suvepäevade lasteala jms
6-11-aastastele!

 

tallinn activities attractions ideas

NOORTE PAINTBALL

Nõrgem näpistus tänu eripallile ja -varustusele!
Sünnipäev, klassiüritus, tüdrukute paintball jms
12-17-aastastele k.a. naispere!

tallinn activities attractions ideas

SUURTE POISTE PAINTBALL

Traditsiooniline paintball!
Firmaüritus, sõpruskonnad, poissmeestepeod jms.
Sobib eelkõige 18+ aastastele.

Kui palju üks paintballiüritus umbes maksab?

Ühe ägeda paintballilahingu hind sõltub osalejate arvust, asukohast, kuupäevast, teenuseklassist, kasutatavast pallist, hooajast ja paljust muust, orienteeruvalt vaata hinnakirja ning näidispakette lehelt PAINTBALLI HIND , täpsema pakkumise saamiseks saada meile HINNAPÄRING

 

Tüdrukud talvel paintballi mängimas

 

Kui pikalt üks paintballiüritus kestab?

Keskmine paintballiüritus kestab umbes 2 – 3 tundi. Täpne ürituse kestus sõltub grupi suurusest, lahingukohast ning ka sünnipäevaliste endi soovist, saame kasutada lühemaid või pikemaid stsenaariumeid-ülesandeid. Kui ajakava nõuab, saame hakkama 1,5 tunniga, mõni värvirohkem sünnipäev kestab vahel ka näiteks 5h.

 

Kus paintballi mängida saab?

Leiame sobiva lahingukoha koos sünnipäevalistega, meil on pakkuda mänguväljakuid nii Tallinnas, linnast väljas Harjumaal kui ka kõikjal mujal Eestis. Andke meile märku, kus kandis, kui suure grupiga ja mis stiilis (linnalahing, metsalahing, ürituse pikkus jms) te üritust korraldada soovite ning otsime noortele sobiva koha.

 

Mis selga panema peab?

Paintballitakso pakub mängijatele laigulisi kaitseülikondi, mis hoiavad omi riideid määrdumise eest. Kaitseriided ei ole sooja voodriga, st olenevalt ilmast võib sinna alla jätta sportlikud ja mugavad riided (nt pehmed hingavad dressid). Jalga sobivad spordi- või matkajalanõud. Pallid on valmistatud vee, toiduõli ja toiduvärvi baasil ning pallilaigud tulevad pesus riietelt ning jalatsitelt maha. 

 Sünnipäev

Kas lahingud jäävad ära, kui ilm on külm või vihma sajab?

Paintball on oma stiililt ilmastikukindel ala, seda võib harrastada suure pakasega lumelinnakus (kuni 25 miinuskraadi) või vihmase ilmaga poris roomates. Märjaga peab arvestama, et määrime noored ära, kuid see käib ühes korralikus lahingus asja juurde ;)