SÕPRADEGA PAINTBALLI MÄNGIMA

ADRENALIINIROHKED LAHINGUD PARIMATE SÕPRADEGA

 

paintball männiku suur-sõjamäe

Paintball on suurepärane meelelahutus, hea stressi maandaja, meeldiv füüsiline trenn ja pakub osalejatele palju häid emotsioone ning seiklusi! Ei ole vahet, kas õpid põhikoolis või oled firma tippjuht, oled militaarse huviga meesterahvas või arglik tütarlaps, kõik sobivad paintballima!

 

Kas sa oled kunagi mõelnud, mis tunne oleks olla tõelise sõdurina lahinguväljal? Lootes ainult iseendale ja usaldades täielikult oma meeskonda, kas näed järgmist hommikut? Sa pead mõtlema kiiresti ja tegutsema veel kiiremini, kas hüpata aknast sisse või ronida teisele korrusele ja siseneda rõdu kaudu, kus on vaenlane ja kuidas teda elimineerida? Paintball annab sulle võimaluse kogeda kõiki neid tundeid ja seda ilma riskita endale viga teha. Tule pane ennast üheaegselt tagaajaja ja tagaaetava rolli ning testi oma loovust ja julgust!

 

Erinevad stsenaariumülesanded teevad 3-4h kestva ürituse mitmekesiseks, igaüks leiab meeskonnas endale rolli ning mänguplatsil sobiva lahingupositsiooni. Vastavalt oma füüsilisele vormile ja huvile võid tormata eesliinis vaenlasi värvides või mängida taktikaliselt ning luurata ringiga vaenlase seljataha jne. Paintballitakso instruktoritel on varuks palju huvitavaid stsenaariume!

 

Meil on palju huvitavaid lahingukohti üle Eesti, peame lahingud Tallinna Lahingubaasis, instruktorid kihutavad Võrumaale, puhjetavad Naissaarele jne. Uuri meilt huvitavate mänguplatside kohta, aja grupp kokku ja kohtume lahinguväljal! 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Kui pikalt üks paintballiüritus kestab?

Keskmine paintballiüritus kestab umbes 3 tundi. Täpne ürituse kestus sõltub kliendi soovist, saame kasutada lühemaid või pikemaid stsenaariumeid-ülesandeid. Üritus võib vajadusel kesta 2-5h.

paintballi mängud mängimine

 

Kus paintballi mängida saab?

Leiame sobiva lahingukoha koos sünnipäevalistega, meil on pakkuda mänguväljakuid üle Eesti. Andke meile märku, kus, kui suure grupiga ja mis stiilis (linnalahing, metsalahing, ürituse pikkus jms) te üritust korraldada soovite ning otsime noortele sobiva koha.

 

Mis selga panema peab?

Paintballitakso pakub mängijatele laigulisi kaitseülikondi, mis hoiavad omi riideid määrdumise eest. Kaitseriided ei ole sooja voodriga, st olenevalt ilmast võib sinna alla jätta sportlikud ja mugavad riided (nt pehmed dressid). Jalga sobivad spordi- või matkajalanõud. Pallid on valmistatud vee, toiduõli ja toiduvärvi baasil ning pallilaigud tulevad pesus riietelt ning jalatsitelt maha.

 

Kas lahingud jäävad ära, kui ilm on külm või vihma sajab?

Paintball on oma stiililt ilmastikukindel ala, seda võib harrastada suure pakasega lumelinnakus (kuni 20 miinuskraadi) või vihmase ilmaga poris roomates. Märjaga peab arvestama, et määrime noored ära, kuid see käib ühes korralikus lahingus asja juurde ;)