Paintballi varustus – 2014
Author By Paintballitakso
Category Paintballi varustus

 

Paintballi varustus – uued tooted ja trendid 2014

 

Igal aastal uuendavad suuremad paintballi varustuse tootjad oma olemasolevaid mudeleid ja toovad lettidele täiesti uusi komplekte, mida müüb ka Paintballitakso paintballi pood. Rahvusvaheline majandus k.a. paintballimaastik on veel veidi tagasihoidlik, värinaid tekitavalt häid uuendusi on vähe, mõndadest trendidest allpool.

 

Tippmann Cronus ja Tippmann Cronus Tactical

Endiselt on taktikaline paintball väga populaarne ja maailmakuulus Tippmann tõi siin välja oma soodsama klassi isendid. Tippmanni teadatuntud kvaliteet on pakitud huvitavasse kõrbetoonis taktikalisse kesta, mis pakub palju uuendamise ning lisade (sihik, taskulamp jne) paigaldamise võimalusi spetsiaalsetele kinnitustele. Tegemist on mehhaanilise markeriga, millel standartne kaliiber ja väga vastupidav kere. Soovi korral saab baasmudelile juurde lisada summuti, kaba, sihikuga kandmissanga jms.

Paintballi varustus - marker Tippmann Cronus

 

Püstol Tippmann TIPX

Kes armastab kiiret liikumist, lähivõitlust ja Tomb Raiderlikke trikke, siis Tippmann´i püstolid on paintballi käsirelvade maastikul kõige populaarsem valik.

Paintballi käsirelvad - püstol

Erinevalt paljudest teistest püstolitest, kasutab TIPX standartsete mõõtudega paintballi palle, mis teeb laskemoona väga kättesaadavaks ning taskukohaseks. Kui pidada suure välja peal 1 v1 kahevõitlust, kus ühel pool kasutatakse püstolit ning teisel pool täisautomaatset suure loaderiga (200+) püssi, siis viimane valab samas ajaühikus kindlasti oluliselt rohkem värvi vastase suunas. TIPX kasutab vöiksed magasine, mis on peidetud pidesse ning seetõttu saadakse ilma väljaulatuva pallihoidjata ilus realistlik välimus. Üks magasin mahutab aga kõigest 7 palli st huupi laskmiseks palju ruumi ei ole või peab vöö pealt lihtsalt väga kiiresti lisasalvesid haarama. Et püstolil oleks piisavalt jõudu pallide väljalöömiseks, võib kasutada püstoli sisemusse peidetavaid väikeseid süsihappegaasiballoone või ühendada relv spriraalvoolikuga (näiteks vööle kinnitatud) suuremasse ballooni. Esimene variant on mugav ja kallim luksus, teine praktilisem, kuid mitte nii mugav käsitlus ega hea välimus. Laskeomadustelt (nagu nt kaugus ning täpsus) on see väike püstol võrreldav kõikide teiste keskmiste suuremate püssidega. Vähesed kasutavad seda regulaarse põhirelvana (kui just mitte mõned huvitavad linnalahingud lähivõitlusteks), pigem on see vööl paiknev varurelv ning läheb kasutusse kitsastes siseruumides jms.

Paintballi püstol Tippmann TIPX

 

 

Paintballi edevamad riided

Viimastel aastatel on lisaks taktikalistele tumedamatele värvidele hakatud sisse tooma järjest rohkem erinevaid erksaid toonisid ja mustreid, 2014. aasta ei ole erand. Allpool näha Dye paintballi pluusid ja püksid, mis on reeglina kasutuses spordis, kuid samad rõivad on saadaval ka loodustoonides ning mängivad ka igapäevaselt hästi metsas ning linnakutes.

Paintballi riided - püksid Dye Pants

Loader Dye Rotor

Tõenäoliselt maailma kõige parem loader! Ülikiire kuni 50+ palli sekundis! Hea vastupidavus, madal profiil, kerge kaal, väga patareiökonoomne (50 000+ palli ühe laadimisega) jne.  Nii nagu värvid on jõudnud paintballi relvadesse ja riietusse, ei ola ka pallikopsikud erandiks, allpool mõned huvitavad 2014. aasta värvilahendused, mida annab riiete, maski, relva jms lisadega hästi kokku sobitada.

Paintball varustus - loader Dye Rotor

 

 

Mask Dye i4 2014 ja mask GI Sportz VForce Grill

Uued julged värvinäited ja maailmakuulsatest kõrgelt hinnatud maskidest i4 ja Grill!

Paintballi varustus - mask Dye i4

Paintballi varustus - mask VForce Grill

 

See on ainult sissejuhatus erinevatesse toodetesse ja laia paintballimaailma valikusse, st kui tekkis huvi, tutvu meie pakutavate kaubamärkidega – paintballi pood – ja küsi juba konkreetsete toodete tarneaja ning hindade kohta Paintballitakso kontaktidel täpsemalt!

Loe ka teisi Paintballitakso uudiseid SIIT

 

 

Ole Paintballitakso uudiste ja kampaaniatega kursis, hakka meie Facebook fänniks!

Kohtumiseni lahingus!
Paintballitakso meeskond