Kuulsused ja paintball
Author By Paintballitakso
Category Paintball

 

Kuulsused paintballi mängimas

Kuigi enamus suurtest maailmanimedest ja kuulsustest elavad privaatset eraelu ning püüavad tõeliselt vabadel hetkedel (nagu paintballi mängides) olla vabad ka meediast, siis vahel jäädakse ikka kaamera ette..

Mitmed näitlejad puutuvad oma töös kokku paintballiga, seda kasutatakse kas psühholoogilise või füüsilise ettevalmistusena mõneks võtteks, kuid paljud naudivad paintballi ka omal vabal ajal. Näiteks Brad Pitt ja Angelina Jolie läksid lastega paintballi mängima – tundub, et nad teavad, kuidas oma lapsi õnnelikuks teha!

Paintball kuulsused

Näitlejatest mängivad paintballi veel Keanu Reaves, Adam Sandler, Tom Hanks, Nicolas Cage, Owen Wilson, Hugh Laurie jne.

Paintballi mängivad näitlejad

Mõned kuulsused on paintballi väga tõsiselt käsile võtnud, nt mängis Maurice Gibbs (Bee Gees) võistluspaintballi professionaalsel tasemel. Lisaks on muusikutest paintballi proovinud ka Madonna, kes läksid poja 13. sünnipäeva puhul kõik koos paintballi mängima. Samuti on laulja Just Bieber´il väike paintballi pisik sees.

Paintball-madonna-just-bieber 

Kui kuninglikud persoonid ei saa ennast suure meediakontrolli all nii vabalt tunda, et meelelahutuse eesmägil laigulistesse poeksid, siis ei ütle nad kindlasti ära mõnest närvikõditavast värvilasust. Vaata näiteks seda rõõmsa poisikese pilku Prints Charlesi näol või Malaisa Kuningat märki sihtimas!

Paintball Prints Charles

 

Paintball on tõeline meelelahutus või meeskonna- ning koostöö treenimise vahend, mis köidab olenemata sinu igapäevasest rollist ;)

Loe ka teisi Paintballitakso uudiseid SIIT

 

 

Ole Paintballitakso uudiste ja kampaaniatega kursis, hakka meie Facebook fänniks!
Kohtumiseni lahingus!
Paintballitakso meeskond