Paintballi varustus 2015
Author By Paintballitakso
Category Paintball

 

Paintballi varustus – uued tooted ja trendid 2015

 

Igal aastal uuendavad suuremad paintballi varustuse tootjad oma olemasolevaid mudeleid ja toovad lettidele täiesti uusi komplekte, mida müüb ka Paintballitakso paintballi pood.

 

Tippmann TCR – Tippmann Tactical Compact Rifle – Mag fed

Endiselt on taktikaline paintball väga populaarne ja jõudu koguvad kombineeritud mistmesüsteemsed õhu-gaasi ning pallide laadimise süsteemidega markerid. Seekord on Tippmann ühendanud selles markeris nii 12g süsihappegaasi balloonidega toitmise, kui ka võimaluse ühendada suurem standartne õhuballoon. Lisaks on kahesüsteemne ka pallide laadimine: võib kasutada traditsioonilist loaderit-hopperit või kanda palle kaasas magasiinides, mis mahutavad vastavalt 7, 12 või kuni 20 palli (68 cal)!

Tippmann TCR Tactical Compact Rifle

 

Ka teised tootjad pole puhanud, välja on tulnud nii täiesti uusi kui juba populaarsete markerite uuendusi, Empire lasi näiteks välja Empire Axe Pro, Planet Eclipse Ego LV1, Planet Eclipse Geo 3.5, Planet Eclipse Etek 5, Dye DM15, Proto Reflex Rail, Empire Vanquish 2015 jpm.

 

Paintball loader Dye Rotor 2

Tõenäoliselt maailma kõige parem loader Rotor on saanud veel paremaks ja muidugi ka kallimaks :/ Tutvustame Dye Rotor 2 ( R2 )! Lisaks suurepärasele mootorile ja kiirele pallisöötmisele, on suure uuenduse teinud läbi ka korpus, mis on nüüd kaks ühes suurusega ehk sinu soovi järgi 200- või 260-palline. Tutvu uuendustega video abil…

Väljapaistvamad uued paintballi maskid

Maskide osas on nii uusi julgeid värvilahendusi kui ka täiesti uusi lahendusi. Üks väga innovatiivne lahendus on C2 EYON mask – terve maski kontseptsioon on radikaalne, suurt tähelepanu on pööratud mugavusele, näiteks mask ei toetu üldse ninale ja nägemisulatus on ülisuur.

Paintball Mask C2 EYON

Teine väga uuenduslik mask on Virtue VIO Extend goggles, mis paistab välja reguleeritava maski suurusega – pead on eri suurusega, miks peaksid kõik maskid olema ühesugused!

Samuti on Sly paintballi maskid jätkuvalt ühed populaarsemad, sel aastal tuli väja omapärase Futuramaliku (Mr Zoidberg) ninakujuga SLY Valken Identity mask. Sellest on aga endiselt palju populaarsem SLY Profit seeria, mida kiidetakse oma mugavuse (palju pehmendavaid osi k.a. kahekordne kinnitusrihm taga) ning hea klaasi ja nägemisulatuse tõttu. Lisaks tradistioonilistele värvidele on Sly Profit oma toonide poolest ka metsamängija suur lemmik:

Valken SLY Profit mask goggles

 

 

Paintballi riided ja kaitsmed

Enamikel suurtel tootjatel on 2015. aastal väljas ka uued täiustatud disainiga paintballi püksid (pants), paintballi särgid (jersey) ning palju erinevaid keha-, küünarnuki- ning põlvekaitsmeid.

Empire lasi välja oma Empire F5 Prevail ja Empire F5 Contact seeriate püksid ja särgid ja muidugi Empire Neoskin kaitsevarustusEmpire Neoskin Slide Shorts, Neoskin Knee pads, Neoskin ELbow Pads. Samuti on Valken Paintball riidevalikus palju värskendusi (Redemption Vexagon Pants, Redemption Vexagon Jersey, Redemption Vexagon Harness jms).

Empire Neoskin Valken Paintball

See on ainult sissejuhatus erinevatesse toodetesse ja laia paintballimaailma valikusse, st kui tekkis huvi, tutvu meie pakutavate kaubamärkidega – paintballi pood – ja veel parem – küsi juba konkreetsete toodete, tarneaja ning hindade kohta Paintballitakso kontaktidel täpsemalt!

Loe ka teisi Paintballitakso uudiseid SIIT

 

 

Ole Paintballitakso uudiste ja kampaaniatega kursis, hakka meie Facebook fänniks!
Kohtumiseni lahingus!
Paintballitakso meeskond