Paintballi varustus – 2013!
Author By Paintballitakso
Category Paintball

 

Paintballi varustus – uued tooted 2013. aastal

 

Igal aastal uuendavad suuremad paintballi varustuse tootjad oma olemasolevaid mudeleid ja toovad lettidele täiesti uusi komplekte, mida saab ka Paintballitakso paintballi poest endale soetada! Alljärgnevalt mõned huvitavamad tooted.

Lisaks erinevatele kirjude võistlusmarkerite kõrval on endiselt militaarne realistlik välimus populaarne, mistõttu toovad tootjad turule erinevaid kamuflaaž välimusega markereid, musti reaalses sõjatööstuses ehitatavate markerite paintballi kloone jms.

Dye Assault Matrix DAM

Üks maailma kuulsamaid ja kallimaid paintballi kaupade tootjaid tegi ka lõpuks ühe metsamarkeri välimusega lahenduse ja seda Dye´le tuntud headuses! Kahjuks on ka hind firmale omaselt krõbe (soovitatav väljamüügihind €999.95)! Selles markeris on ühendatud maailma parimate võistlusmarkerite sisu ja kvaliteetne taktikaline välimus. Lisaks tradistioonilisele loaderi süsteemile on võimalik seda markerit pallidega laadida magasinist! Kiire 20+ palli sekundis ja oma suuruse juures vaid 2,3 kg!

 

Kui Dye valik jääb kalliks, siis Kingman Spyder, kes on tuntud kui odavama klassi blow-back markerite tootja, täiendas samuti oma metsamarkerite valikut ja tõi turule 3 uut lahendust koos magasinilt laadimisega:

Spyder MR5 ja Spyder E-MR5

Poolautomaatne mehhaaniline ja elektrooniline metsamarker, millel on pallide laadimiseks kaks varianti: traditsiooniline loader või pallide magasin, mis aga kahjuks mahutab ainult 9 palli. Väga gaasi- ja õhusäästlik nagu enamikele Kingman Spyder markeritele kombeks.

Spyder Hammer 7

Nostalgiline pump-action! Spyder uuendas oma 2 kümnendit tagasi turule toodud pumppüssi milsim välimuse ja magasinist laadimisega. Lisaks magasinile võib markerit soovi korral opereerida koos loaderiga, kui lisada loaderi kael.

 

Kui Dye Assault Matrix käib keskmisele paintballisõbrale üle jõu ja Spyder jääb liiga lihtsaks, siis GOG pakub just sobiva kesktee! GOG ehk endise nimega vana hea Smart Parts on alati olnud innovatiivne teerajaja tootes kvaliteetseid markereid. Nüüd on GOG 2013. aastaks valmis saanud kunagise vaieldamatu hiti SMP ION järglastega ja need on tõesti hea hinna-kvaliteedisuhtega paintballi varustused!

GOG eNMey

Heade näitajatega marker, mis on ehitatud lihtsaks ja lollikindlaks: pole keerulist poldi mehhanismi, pole päästehooba, pole metall-metalli vastas kuluvaid osi jne st väga läbimõeldud tehniline disain, mis laseb mängijal keskenduda mängule mitte tehniku mängimisele!
Mehhaaniline st pole vaja patareisid ega muret niiskusega seoses, kuid laseb 9+ palli sekundis! Töötab madalsurvel  ja on väga õhusäästlik.

GOG G1-M

Ja kui soovite väga häid laskmis- ja kvaliteediomadusi nagu GOG eNMey, kuid taktikalises kestas, siis soovitame valida just G1-M! Mehhaanilisel G1-M markeril on ka kallim elektrooniline vennas, st kes eelistab veel kiiremat markerit kui 9+ palli sekundis, siis võib soetada elektroonilise päästikuga versiooni!

 

Mask Dye i4 2013

2013. aastal on turule toodud ka uusi odavamaid maske, kuid kes otsivad endale parimat lahendust, siis Dye on uuendanud on kuulsa i4 maski versiooni uute huvitavate värvilahendustega! Maskide valik on väga lai ja hinnaklass varieneerub 20 EUR kuni 150 EUR, küsi Paintballitakso käest erinevaid variante vastavalt sinu soovitud hinnaklassile, leiame sulle sobiva lahenduse, mis istub sulle mugavalt ja mille eest lihtne hoolt kanda (vajadusel klaasi uuendanda jms).

 

Planet Eclipse 2013 paintball kotid

Enamik suuri paintballi varustuse tootjaid ei piirdu vaid otsese paintballi mängimiseks mõeldud varustuse tootmisega, vaid pakuvad ka erinevat lisavarustust nagu riided, kotid jms. Et oma kalli varustuse eest hästi hoolt kanda ja sellega mugavalt ringi liikuda, sobib selleks kõige paremini spetsiaalselt paintballi jaoks valmistatud kott. Enamikes kottides on spetsiaalsed sahtlid jms erineva varustuse hoidmiseks, kuid neid saab reeglina ka eemaldada ja kott sobib siis ideaalselt ka muuks reisimiseks! Kotte on nii suuri, mis käivad pooleks ja saab ka kasutada kahe eraldi kotina, kui ka väikseid seljakotte jms. Kui tunned huvi, tutvu meie pakutavate kaubamärkidega – paintballi pood – ja küsi juba konkreetsete toodete tarneaja ning hindade kohta Paintballitakso kontaktidel täpsemalt!

Loe ka teisi Paintballitakso uudiseid SIIT

Paintballitakso meeskond