Paintball talvel

Jan 29th

2015

Author By Paintballitakso
Category Paintball

Paintball talvel

Paintball talvel

Paintballitakso korraldab lahinguid aastaringselt iga ilmaga, muidugi mängime suvehooajal, kuid kevaditi-sügiseti saab õigete sõdurite kombel mürada ka vihmas ja poris ning ka talvel on omad võlud, võtame vaenlase lumise jälje üles nind alustame jahiga! Paintballi lumel detsembris!Külmal talvel mängides peab olema kasutusel õige külmakindel paintballi varustus, spetsiaalne talvepall ning vastavalt ilmale sobiv riietus. Meil on üle 10 aasta kogemust ja Paintballitakso instruktorid hoolitsevad lahinguliste eest iga ilmaga ;)

Paintballitakso kasutab oma talvistel üritustel uut Tippmann mudelit FT12, mis on kompaktne, kerge ja ei tõrgu külmaga! Mitmel klubil on veel kasutusel gaasikomplektid, mis talvel ei toimi ning selleks kasutab Paintballitakso oma mängudel vaid suruõhku. Meie maskidel on külmas hästitöötavad termoklaasid, mis annavad hea nägemisvälja. Vastavalt erinevatele ilma- ning relvatüüpidele on kasutusel just selleks sobiv pall – nii kasutame eri temperatuuridel erineva koostisega palle, mis ei hakka külmaga torus pudrutama ja ei külmu. St olge talvist varustust ja moona valides alati kindlad, et teie kasutuses on just selleks sobilik varustus ning paintballi pall, sest vastasel juhul panete ennast ning teisi ohtikku olukorda!

Paintball on kiire ja aktiivne ala ning õige riietusega ei hakka sul kindlasti külm. Paintballitakso poolt vastavalt sihtgrupile valitud stsenaariumid hoiavad sind soojas, sina vali endale meie lahinguvormi alla vaid sobivad kihid hingavaid riideid (soe aluspesu, pehme pusa vms). Eriti hea on, kui saad peale esimesi mänge keha soojenedes mõne kihi lahinguvormi alt ära võtta, et palavuse tõttu nahk märjaks ei läheks. Paintballitakso paintball Tallinnas Õismäel!Jalga pane ilmastikule vastavalt soojad jalanõud, st ära vali kapist kõige vanemaid suviseid tenniseid, nendega hakkavad jalad külmetama! Meie paintballi pallides olev värv on valmistatud toiduvärvi baasil ja on sooja veega mahapestav, st oma soojad talvejalatsid saad peale lahinguid lihtsalt puhtaks. Kel käed väga külmatundlikud, valige soojad kindad – kindlasti ei sobi labakindad, sest sa tahad tõenäoliselt ka päästikule ligi pääseda! ;) Märgades oludes varu lisapaar kindaid ja kui lahkud näiteks heledate istmetega autos, viska autosse ka lisapaar üleriideid, et autot seest mudaga ei kaunista!

Talvine loodus pakub huvitavat vaheldust, lumeolud annavad varjumiseks lisatakistusi – ehita endale kasvõi oma lumelinnak ja peame lahinguid sinu enda kindluses! Seoses talviti varasaabuva pimedusega, peame valima sobiva kellaaja, et pimeda peale ei jääks või kasutama mõnda Paintballitakso valgustatud baasi. Näiteks Tallinnas on väga hea kompaktne lahingubaas Õismäel, kus plats on valgustatud ka õhtusteks sõdadeks, riietusruumid jms asuvad sisetingimustes ning turva- ja pealtvaatamisala on kaitstud katuse ning seintega. Tallinna lahingubaasis on mugav istumisala koos laudadega, kuhu saab soovi korral katta laua sooja tee, kuuma kakao, sõdurisupi, pirukate vms-ga. Huvi korral vaata Tallinna lahingubaasi detaile lähemalt: Paintball Tallinnas 

Kui sinus on seiklejat ning tahad ka talvel midagi põnevat ette võtta, räägi kolleegide ja sõpradega läbi ning anna meile endast teada, leiame sobiva koha ja lahenduse >>> Hinnapäring!

Loe ka teisi Paintballitakso postitusi SIIT

 

Ole Paintballitakso uudiste ja kampaaniatega kursis, hakka meie Facebook fänniks!
Kohtumiseni lahingus!
Paintballitakso meeskond