PAINTBALL TALLINNAS

PAINTBALL TALLINNAS

PAINTBALLI MÄNGUDE KORRALDAMINE TALLINNAS JA HARJUMAAL

 

paintball tallinnas paintball eestis

Paintball on aktiivne kaasakiskuv meeskonnamäng, mis sobib nii seiklusterohkeks sünnipäevaks, firma meeskonnatreeninguks vabas looduses, adrenaliinirohkeks poissmeestepeoks jne.

 

Kuigi Eesti eri punktides on palju looduskauneid kohti ja huvitavaid mänguväljakuid, ei ole alati aega kaugelt seiklusi otsima minna ning siis lahendame ürituse kliendile sobivas kohas ning tingimustel – kiiresti ja lähedal! Nii saame firmakollektiividega pidada lahinguid ilma transpordile kuluva ajata argipäeva õhtuti peale tööpäeva lõppu või noortega peale kooli kohtades, kuhu Tallinna linnaliin küüti pakub.

 

Olenevalt kuupäevast ja juba varem tehtud teistest broneeringutest, grupi suurusest ning aastaajast, saame pakkuda lahinguvälju nii Tallinna linna piires kui linnaga külgnevates valdades: paintball Saku vallas, paintball Viimsi vallas, paintball Saue vallas, paintball Harku vallas, paintball Kuusalu vallas jne.

 

Osad mängukohad on suuremad, osad väiksemad, osades kohtades on palju ehitisi, teistes jälle rohkem puid metsalahingute pidamiseks, osadel meie väljakutel on riietusruumid, wc jms mugavused, teinekord asume keset vana sõjaväeosa ilma igasuguste mugavusteta. Samas saame alati vajadusel sooja tee-kohvi ning telgi koos istumisega kaasa pakkida ning olemise ükskõik kus mugavaks muuta.

 

Lisaks meie sissesõditud lahinguväljadele võid ka ise oma mängukoha välja pakkuda, st küsi meie pakkumisi või paku endale sobiv koht ise välja!

 

Anna meile oma soovidest teada ning koos leiame Sulle ja Sinu seltskonnale parima lahenduse ;)

 

 

Vaata lisaks:

Paintball Tallinnas – Paintballitakso Lahingubaas Õismäel

Paintballi hinnad

Paintballi Korduma Kippuvad Küsimused

Paintballi varustus

Küsi hinda – Hinnapäring

Paintballi pood

 

 

Hakka meie Facebook fänniks ning ole kursis meie uudiste ja kampaaniatega!

 

Järgmiste kohtumiste ja lahinguteni!

 

 

Täname teid! Paintballitakso meeskond